Kontakt

Doradca Podatkowy
Witalij Naumowiec

ul. Zielna 8D
32-087 Zielonki
NIP: 899-265-89-41 

mail: biuro@naumowiec-doradca.pl 
www.naumowiec-doradca.pl 

tel: 504-513-190

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Witalija Naumowiec z siedzibą w Krakowie przy ul. Os. Oświecenia 57/46 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Witalij Naumowiec. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia